Wireguard Ücretsiz VPN

Wireguard bilgisayarlarda ve cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlarda kullanılan bir VPN servisidir. Wireguard’ı diğer VPN servis sağlayıcılarından ayıran en büyük özellik log kaydı tutmaması yani izlenemiyor olmasıdır.

Wireguard önemli özelliklerinden bir kısmı şu şekilde;

  1. Log kaydı tutmuyor: Ücretli ya da ücretsiz sahip olduğunuz tüm VPN’ler bir şekilde log kaydı tutmaktadır. Ancak Wireguard isveç merkezli bir VPN olduğu için hiç bir şekilde log kaydı tutmaz. Bu sayede internet geçmişiniz hiç bir şekilde takip edilemez.
  2. Reklamsız: Wireguar Pro versiyonunda hiç bir şekilde reklamla karşılaşmazsınız. Bu sayede hem zaman kaybı yaşamaz hem de reklamlardan kaynaklanan kasılmalardan da kurtulmuş olursunuz.
  3. Hızınız Düşmez: Wireguard log kaydı tutmadığı ve hafif bir uygulama olduğu için hem internet hızınızda hem de cihazlarınızda hız düşüşleri yaşatmaz. Standart bir internet kullanıcısı gibi işlemlerinizi yapmaya devam edersiniz.

WireGuard Ne İşe Yarar?

Wireguard az öncede bahsettiğimiz gibi ücretli bir VPN servisidir. Lite sürümü bulunmamaktadır. 10 farklı lokasyondan kendinize en uygun olanı seçerek internet kullanımına devam edersiniz. Kullanıcılara 2 avantaj sağlamaktadır.

1. Yasaklı Sitelere Sorunsuz Girebilirsiniz

Bildiğiniz üzere Türkiye’de +18, bahis ve kumar gibi siteler erişim yasağı getirilerek yasaklanmaktadır. Ancak kimi zaman tamamen legal olan eksisozluk.com gibi web sitelerine de yasak getirilmektedir. İşte tam bu noktada wireguard devreye girmektedir.

Wireguard kullanarak ülkenizde yasaklı olan tüm web sitelerine rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. Bu sayede hiç bir engel ya da sansür söz konusu olmadan interneti en özgür haliyle kullanabilirsiniz.

2. İnternette İz Bırakmadan İşlerinizi Halledebilirsiniz

İnternette iz bırakmak bir çok kullanıcı tarafından istenmez. Ancak Türk Telekom, Turkcell Superonline gibi tüm ISS’ler (internet servis sağlayıcıları) sizin log kaydınızı tutar. Yani girdiğiniz tüm web siteleri kayıt altında tutulmaktadır.

Wireguard ise sizin hem kimliğinizi hem de işlem geçmişinizi tamamen gizler. Bu sayede daha önce nerede gezindiğiniz ya da hangi web sitelerine giriş yaptığınız hiç kimse tarafından takip ve kontrol edilemez. Yani wireguard sizin gizlemeye yeter.

WireGuard Pro Nasıl Alınır?

Wireguard pro sahibi olmak için bazı paketler vardır ve bu paketler aylık $40’dan başlamaktadır. Wireguard sitesine (https://www.wireguard.com/) giriş yaptıktan sonra ilgili paketlerden VPN’i indirebilirsiniz. Ya da sitemizdeki bağlantıları kullanarak Wireguard Pro’ya ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

WireGuard Pro Ücretsiz Nasıl Alınır?

Wireguard’a ücretsiz bir şekilde sahip olmak için öncelikle herhangi bir VPN servisini kullanarak bilgisayarınızda ya da mobil cihazınızda aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Ardından sitemizde yer alan gamdom giriş linklerini kullanarak siteye kayıt olmanız gerekmektedir. Siteye kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra iletişim sayfasında gamdom.com kullanıcı adınız ve mail adresinizle bizimle iletişim sayfası üzerinden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizlere Wireguard indirme linki ve pro üyelik aktivasyon bilgileri bir döküman halinde gönderilecektir.